Maszyny czyszczące - myjki ciśnieniowe

Kranzle Therm 895 T

MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA

Doskonałe rozwiązanie dla użytkowników potrzebujących najwyższej mocy myjącej i wysokich parametrów grzewczych zapewnia myjka wysokociśnieniowa Kranzle Therm 895 T. Łączy ona wiele technicznych innowacji, które zapewniają myjce niezawodność, bezpieczeństwo dla operatora oraz łatwość użytkowania. Myjka wysokociśnieniowa Kränzle Therm 895 T zapewnia możliwość długiej pracy z woda o bardzo wysokiej temperaturze nawet do 1500C. Możliwość pracy gorąca wodą zmniejsza zapotrzebowanie na detergenty i doskonale radzi sobie z zanieczyszczeniami smarnymi i tłustymi.

Kränzle Therm CA 12/150 T

MYJKA CIŚNIENIOWA

Model ten wyposażony jest w podgrzewacz wody. Pełną kontrolę działania maszyny i regulację parametrów ciśnienia, ilości wody oraz temperatury gwarantuje zewnętrzny panel sterujący. Myjki wysokocisnieniowe Kränzle z serii Therm C to bezpieczne urzadzenia, które dodatkowo poiadają doskonała wytrzymałość i zapewniają długotrwałe funkcjonowanie. Myjka ta stworzona jest prze profesjonalistów dla profesjonalistów ceniących niemiecką technologię dokładność i jakość, którą firma Kranzle gwarantuje już od 30 lat.

Kranzle Quadro D26/250 TS T

MYJKA WYSOKOCIŚNINIENIOWA

Myjka wysokociśnieniowa serii to najbardziej zaawansowane rozwiązanie w klasie mobilnych zimnowodnych urządzeń wysokociśnieniowych. Maszyna jest w 100% symbolem jakości Kränzle. Najmocniejsze parametry wzorcowa wytrzymałość, precyzja i jakość wykonania cechuje ten model myjki. Seria przemysłowych wysokociśnieniowych maszyn Quadro przeznaczona jest do cięzkich zadań walki z uporczywym brudem. Myjka wysokociśnieniowa Kränzle Quadro D26/250 TS T doskonale radzi sobie w systemie pracy wielogodzinnej przy pełnych parametrach czyszczenia.

Kranzle Quadro 599 TS T

MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA

To wszechstronne urządzenie, które przejęło rozwiązania techniczne i konstrukcyjne od maszyn przemysłowych. Bogate wyposażenie myjki wysokociśnieniowej Kränzle Quadro 599 TS T oraz jej duża moc pozwala na jej wszechstronne zastosowanie. Urządzenie to potwierdza swoją niezawodność w trakcie eksploatacji.

Kranzle 1151

MYJKA WYSOKOCIŚNIENIOWA

To wysokiej klasy urządzenie myjące, standardowo wyposażone w szereg akcesoriów dzięki którym można przeprowadzić większość prac czyszczeniowych. Mycie samochodów, elewacji hal przy pomocy urządzenia Kränzle to czysta przyjemność. Zaletą myjki jest możliwośc podłączenia do gniazda z zasilaniem 230V, a niewielkie zużycie wody oraz małe gabaryty myjki wysokociśnieniowej umożliwiają podłączenie i pracę myjką niemal wszędzie.

Myjka Kranzle Therm 870-1165Myjka Kranzle Therm 870-1165
promocja

Gorącowodne urządzenie ciśnieniowe - profesjonalna przemysłowa myjka ciśnieniowa Kranzle. Podgrzewanie wody, 400 V, tłoki ceramiczne.

Polecane produkty

  • Fettentferner 0404
  • DESSAN 0153 NIEPIANOWY
  • Kranzle Profi 160 TS T
  • Texwash
  • Rollwax

Firma Godna Zaufania