Profit - Centrum Higieny

Miło nam Państwa powitać na naszej stronie internetowej.

Mamy nadzieję, iż nasza firma spełni Państwa oczekiwania i wymagania, stając się rzetelnym partnerem oferującym najwyższą jakość usług w zakresie higieny produkcji, którą mamy przyjemność świadczyć. Oferując nasze rozwiązania i produkty, chcielibyśmy podjąć z Państwem owocną współpracę, dając jakość, profesjonalizm i pełne zadowolenie.

Nasza firma PROFIT – Centrum Higieny, to działalność z ponad szesnastoletnim doświadczeniem, ogromną wiedzą, pełną kompetencji i kwalifikacji kadrą pracowników, a także zapleczem, które pozwala na realizację każdego przedsięwzięcia.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest higiena produkcji, szczególnie, jeśli chodzi o produkcję żywności. Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwem, które z roku na rok pragnie więcej i więcej. Oferujemy środki chemiczne do utrzymania czystości fizycznej i mikrobiologicznej na halach produkcyjnych, w branży weterynaryjnej, w sklepach, jak również i wszelkich zakładach przemysłu spożywczego. Jesteśmy liderem w zakresie czystości i higieny miejsc, w których porządek i czystość, stanowi wartość priorytetową. Pragniemy również ukazać Państwu nasz projekt- auto myjnia bezdotykowa, dzięki której przy pomocy najlepszych detergentów i specjalistycznych maszyn, doprowadzą Państwo swoje auto do idealnego stanu- szybko, tanio i co najważniejsze, skutecznie.

Centrum Higieny- PROFIT zaprasza do współpracy. Zachęcamy do zwrócenia uwagi na naszą ofertę, która mamy nadzieję pozwoli podjąć Państwu decyzję, w ramach której nawiążemy współpracę opierającą się na indywidualnym podejściu do klienta, kompleksowej jakości usług i zadowoleniu, które dziś już gwarantujemy.

ZAPRASZAMY
Centrum Higieny
PROFIT

Myjka Kranzle Therm 870-1165Myjka Kranzle Therm 870-1165
promocja

Gorącowodne urządzenie ciśnieniowe - profesjonalna przemysłowa myjka ciśnieniowa Kranzle. Podgrzewanie wody, 400 V, tłoki ceramiczne.

Polecane produkty

  • Fettentferner 0404
  • DESSAN 0153 NIEPIANOWY
  • Kranzle Profi 160 TS T
  • Texwash
  • Rollwax

Firma Godna Zaufania