Chemia profesjonalna Buzil

Optiflor Ex

CZYSZCZENIE DYWANÓW

Środek do czyszczenia ekstrakcyjnego wykładzin tekstylnych i dywanów o naturalnym lub sztucznym włosiu i naturalnych kolorach oraz odporności na działanie zasad. Wnika wgłąb włosia przy zachowaniu delikatności dla czyszczonego materiału. Wytwarza niewielkie ilości piany, nie zawiera rozjaśniaczy optycznych, zapobiega zbyt szybkiemu ponownemu osadzaniu sie brudu. Stosowany w urządzeniach do mycia ekstrakcyjnego, wydajny w użyciu, o przyjemnym zapachu.

Opakowania: 1 l, 10 l.

buz fresh Refresh

ODŚWIEŻANIE POWIETRZA

Gotowy do użycia odświeżacz powietrza z funkcją trwałego neutralizatora zapachów. Produkt o świeżym zapachu, długotrwałym działaniu, absorbujący nieprzyjemną woń. Odpowiedni także do tekstyliów. Skutecznie neutralizuje zapach po papierosach, zapach zgnilizny, zwierząt lub zapachy w sanitariatach i WC. Nie pozostawia plam, nadaje się do użycia w każdym pomieszczeniu, nie zawiera gazów wytłaczających. Dostarczany z rozpylaczem.

Opakowania: 500 ml.

buz fresh

ODŚWIEŻANIE POWIETRZA

Gotowy do użycia odświeżacz powietrza stosowany w toaletach, przebieralniach, obiektach sportowych i gastronomicznych. Pozostawia przyjemy, długotrwały i świeży zapach. Możliwość użycia w urządzeniach klimatyzacjynych. Nie pozostawia plam.

Opakowania: 500 ml, 10 l.

Vamat KS

MYCIE W ZMYWARKACH

Uniwersalny, kwaśny środek nabłyszczający stosowany we wszystkich zmywarkach używanych w przemyśle spożywczym np. w piekarniach, rzeźniach i kuchniach przemysłowych. Stosowany także do czyszczenia skrzyni przeznaczonych do transportu żywności oraz do tac do przenoszenia żywności (np. na stołówkach). Szczególnie zalecany do aluminium. Idealny do mycia mocno zabrudzonych pojemników.

Opakowania: 10 l, 20 l.

Vanat GH

MYCIE W ZMYWARKACH

Płynny, wysokoalkaliczny środek do maszynowego mycia naczyń. Stosowany do zmywarek w przemyśle spożywczym np. w piekarniach, rzeźniach, hotelach i kuchniach przemysłowych. Środek odpowiedni do zastosowania w obszarach występowania miękkiej wody.

Opakowania: 12 kg, 25 kg.

Vamat GF

MYCIE W ZMYWARKACH

Płynny środek do maszynowego mycia szklanek i naczyń. Stosowany do zmywarek w przemyśle spożywczym np. w piekarniach, rzeźniach, hotelach i kuchniach przemysłowych. Szczególnie zalecany do szklanek bez ozdób. Środek odpowiedni do zastosowania w obszarach występowania twardej wody.

Opakowania: 12 kg, 25 kg.

Vamat GA

MYCIE W  ZMYWARKACH

Płynny, zasadowy środek do maszynowego mycia naczyń. Stosowany do zmywarek w przemyśle spożywczym np. w piekarniach, rzeźniach, hotelach i kuchniach przemysłowych. Szczególnie zalecany do aluminium. Idealny do mycia mocno zabrudzonych pojemników.

Opakowania: 12 kg, 25 kg.

Bistro

STOSOWANE W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM

Środek rozpuszczający tłuszcze i białka do codziennego mycia oraz intensywnego doczyszczania nawierzchni, materiałów i podłóg odpornych na działanie alkaliów. Szczególnie zalecany do stosowania w przemyśle spożywczym, np. w obszarach produkcji artykułów spożywczych, w kuchniach przemysłowych i gastronomii. Rozpuszcza silne zabrudzenia olejowo-tłuszczowe oraz białkowe. Środek stosowany także w myciu nisko- i wysokociśnieniowym oraz z lancą pianotwórczą. Nie zakłóca działania separatorów tłuszczów i olejów zgodnie z normą ÖNORM B 5105. Posiada dopuszczenie do przemysłu spożywczego, ujęty na liście RK.

Opakowania: 1 l, 10 l.

Indumaster universal

STOSOWANE W PRZEMYŚLE

Silny, uniwersalny środek do bieżącego mycia i intensywnego czyszczenia w przemyśle w pomieszczeniach takich jak hale produkcyjne, stefy załadowcze, zakłady naprawcze, warsztaty samochodowe. Produkt stosowany na wszystkich nawierzchniach, podłogach i urządzeniach odpornych na działanie wody. Rozpuszcza stare, uciążliwe zabrudzenia olejowo-tłuszczowe, spełnia wymogi przemysłu motoryzacyjnego, delikatny dla materiału poddawanego czyszczeniu. Nie zakłóca separatorów olejów i tłuszczów zgodnie z normą ÖNORM B5105, stosowany automatach myjących, z szorowarką i w urządzeniach do mycia wysokociśnieniowego. Odpowiedni do przemysłu spożywczego.

Opakowania: 10 l, 200 l.

Indumaster offensive

STOSOWANE W PRZEMYŚLE

Środek do czyszczenia powierzchni i podłóg odpornych na działanie zasad, stosowany do płytek, posadzek ceramicznych i podłóg jastrychowych. Rozpuszcza silne zabrudzenia olejowo - tłuszczowe oraz uciążliwe, ciężko schodzące zabrudzenia. Dobre właściwości dyspergując eoleje, tłuszcze, woski a także sadzę i grafit. Produkt stosowany w automatach myjących oraz w urządzeniach do mycia wysokociśnieniowego.

Opakowania: 10 l.

Indumaster strong

STOSOWANE W PRZEMYŚLE

Silny środek o wysokim zasadowym pH do intentsywnego czyszczenia odpornych na działanie zasad powierzchni i podłóg w pomieszczeniach przemysłowych oraz w warsztatach. Rozpuszcza silne zabrudzenia olejowo-tłuszczowe oraz sadzę. Zalecany także do usuwania gumy startej z podeszw butów oraz grafitu. Właściwości dyspergujące w przypadku zabrudzeń olejowych i tłuszczowych. Produkt stosowany w automatach myjących i urządzeniach do mycia ciśnieniowego

Opakowania: 1 l, 10 l, 200 l.

Indumaster intensive

STOSOWANE W PRZEMYŚLE

Środek do czyszczenia odpornych na działanie zasad nawierzchni i podłóg w przemyśle (w tym spożywczym) i w warsztatach. Intensywnie rozpuszcza zabrudzenia olejowo- tłuszczowe. Produkt stosowany w automatach myjących oraz urządzeniach do mycia wysokociśnieniowego.

Opakowania: 1 l, 10 l, 200 l.

Indumaster forte

STOSOWANE W PRZEMYŚLE

Środek na bazie rozpuszczalników do czyszczenia nawierzchni oraz podłóg przemysłowych, warsztatowych i sportowych odpornych na rozpuszczalniki i zasady. Odpowiedni do mycia hal magazynowych i sportowych, szczególnie zalecany do usuwania śladów po gumowych podeszwach butów i po klejach stosowanych przez sportowców.

Opakowania: 10 l.

Indumaster radical

STOSOWANE W PRZEMYŚLE

Zasadowy środek do czyszczenia pomieszczeń przemysłowych i warsztatowych, materiałów i podłóg odpornych na działanie zasad. Silnie rozpuszcza stare i uporczywe zabrudzenia olejowo-tłuszczowe. Produkt stosowany w automatach myjących i w urządzeniach do mycia wysokociśnieniowego. Nie zakłóca działania separatorów tłuszczów i olejów zgodnie z normą ÖNORM B5105.

Opakowania: 10 l.

Indumaster protect

STOSOWANE W PRZEMYŚLE

Środek o lekko alkalicznym pH stosowany do czyszczenia powierzchni, maszyn i podłóg w przemyśle i warsztatach, które są odporne na działanie zasad. Szczególnie zalecany do czyszczenia maszyn i plandek samochodów dostawczych. Spontanicznie rozpuszcza zabrudzenia olejowo-tłuszczowe i oleje wiertnicze, jednocześnie chroniąc przed korozją. Stosowany także do mycia wysokociśnieniowego i w automatach myjących. Nie zakłóca działania separatorów tłuszczów i olejów zgodnie z normą ÖNORM B5105.

Opakowania: 10 l.

Buz Contracalc

CZYSZCZENIE SANITARIATÓW

Płynny środek do odkamieniania i czyszczenia gruntownego sanitariatów, pływalni i pomieszczeń przemysłu spożywczego. Stosowany na nawierzchniach odpornych na działanie kwasów. Idealny do odkamieniania stali nierdzewnej i urządzeń. Spontanicznie usuwa naloty wapienne, rdzę, kamień kotłowy i resztki mydła. Możliwość stosowania z lancą pianotwórczą, z szorowaką lub do czyszczenia wysokociśnieniowego. Stosowany także w przemyśle spożywczym w miejscach obróbki żywności. Ujęty na liście RK.

Opakowania: 1 l, 10 l.

Bucalex

CZYSZCZENIE SANITARIATÓW

Środek o lepkiej konsystencji na bazie kwasu fosforowego do gruntownego czyszczenia sanitariatów z uporczywych zabrudzeń. Stosowany na nawierzchniach odpornych na działanie kwasów, szczególnie zalecany do porcelany sanitarnej, stali nierdzewnej, chromu. Spontanicznie usuwa ekstremalne zabrudzenia takie jak naloty wapienne, kamień urynowy, kamień kotłowy, rdzę, brud, tłuszcz i resztki mydła. Postać lepkiego płynu zapewnia odpowiednią przyczepność do pionowych powierzchni i gwarantuje wystarczająco długi czas oddziaływania. Produkt stosowany także z szorowarką, ujęty na liście RK.

Opakowania: 1 l, 10 l.

Vario-clean

CZYSZCZENIE NAWIERZCHNI

Delikatny środek czyszcząco-pielęgnujący o odczynie neutralnym do delikatnych, odpornych na działanie wody nawierzchni takich jak rezopal, meble, ramy okienne, tworzywo sztuczne, szkło. Szczególnie zalecany do szkła akrylowego i stali szlachetnej (np. windy). Usuwa plamy powstałe z tłiuszczu, jest delikatny dla nawierzchni i dobrze tolerowany przez skórę. Wysycha szybko, nie pozostawiając smug, ma bardzo przyjemny zapach.

Opakowania: 1 l, 10 l.

Metapol

CZYSZCZENIE NAWIERZCHNI

Politura do metali czyszcząca mocno zabrudzone nawierzchnie i materiały. Szczególnie zalecana do stali nierdzewnej, brązu, miedzi, niklu, aluminium zwykłego i eloksalowanego a także do tworzyw sztucznych, szkła, ceramiki, ceramicznych płyt do kuchenek. Środek odpowiedni do zastosowania w obszarach przemysłu spożywczego.

Opakowania: 500 ml.

Clean up

CZYSZCZENIE NAWIERZCHNI

Środek usuwający plamy ze wszystkich odpornych na działanie rozpuszczalników nawierzchni takich jak rezopal, stal nierdzewna, biurka, deski kreślarskie, klawiatury, telefony, komputery, drzwi i itp. Usuwa plamy po nierozpuszczalnych w wodzie mazakach, po długopisach, tonerach i pieczątkach. Środek czyści intensywnie bez pozostawiania resztek, ma działanie antystatyczne utrudniające cząsteczkom brudu osadzanie się, jest wydajny w użyciu. Przeznaczony także do zastosowania punktowego.

Opakowania: 500 ml.

Aktiv

CZYSZCZENIE NAWIERZCHNI

Środek do intensywnego czyszczenia i mycia codziennego wszystkich nawierzchni odpornych na działanie wody takich jak drzwi, ramy okienne, kaloryfery, szkło, tworzywo sztuczne, podłogi kamienne i płytki. G 433 Aktiv wykazuje wysoką skuteczność czyczenia oraz właściwości dyspersyjne w przypadku zabrudzeń tłuszczowo-olejowych. Produkt higieniczny w stosowaniu i wydajny.

Opakowania: 1 l, 10 l.

Multi-Clean

MYCIE PODŁÓG

Zasadowy środek do codziennego mycia oraz intensywnego doczyszczania nawierzchni, materiałów i podłóg odpornych na działanie wody i alkaliów, takich jak tworzywo sztuczne, drzwi, szkło, płytki. Usuwa zabrudzenia tłuste i oleiste. Wybitna skuteczność czyszczenia wobec uporczywych, trudno schodzących zabrudzeń. Dobre właściwości dyspergujące, środek niskopieniący, o przyjemnym zapachu.

Opakowania: 1 l, 10 l.

Sunglorin

MYCIE PODŁÓG

Emulsja samonabłyszczająca do podłóg odpornych na działanie wody, które można pokrywać warstwami ochronnymi. Szczególnie zalecana dp posadzek kamiennych, linoleum, asfaltu, kauczuku i lakierowanego drewna. Dobra rozlewność. Produkt stosowany także jako środek do pielęgnacji. Łatwo usuwalny, polerowalny, wykazujący działanie antypoślizgowe.

Opakowania: 1 l, 10 l.

Wachs-und Polymerloser

MYCIE PODŁÓG

Wysokoalkaliczny środek do usuwania wosku i powłok polimerowych z posadzek podłogowych odpornych na działanie wody i zasad takich jak PCV, kamień (nie polerowany), klinkier i płytki gliniane. Rozpuszcza uciążliwe zabrudzenia oraz nawet ekstremalnie nawarstwione powłoki ochronne. Krótki czas reakcji, zdolność do emulgowania. Produkt niskopieniący, nie stwarzający zagrożenia poślizgu, o wysokiej wydajności.

Opakowania: 10 l.

Total extra

MYCIE PODŁÓG

Środek do gruntownego czyszczenia o wysokim zasadowym pH. Stosowany do posadzek/wykładzin odpornych na działanie wody i zasad np. do PCV, kamienia (nie polerowanego), płytek klinkierowych i glinianych. Rozpuszcza uciążliwe zabrudzenia oraz nawet ekstremalnie nawarstwione stare filmy ochronne a nawet warstwy zmocnione polerowaniem. Intensywne siła rozpuszczania, dobra rozlewność, niewielkie niebezpieczeństwo poślizgnięcia się. Produkt może być stosowany w automatach myjących.

Opakowania: 10 l.

Buz-match trendy

MYCIE PODŁÓG

Środek o neutralnym pH stosowany w automatach myjących do czyszczenia posadzek podłogowych odpornych na działanie wody. Zalecany do podłóg sportowych (spełnia wymogi normy FMPA DIN 18032/2). Odpowiedni do granitu, marmuru, betonu, klinkieru i lastryko. Wysycha szybko i bez smug, nie nawarstwia się, działanie antypoślizgowe.

Opakowania: 1 l, 10 l.

Polybuz trendy

MYCIE PODŁÓG

Nadający połysk środek na bazie alkoholu do mycia codziennego zamkniętych, nie wymagających substancji pielęgnacyjnych podłóg odpornych na działanie wody. Szczególnie zalecany do granitu, płytek ceramicznych i gresowych. T 201 Polybuz Trendy czyści skutecznie, wysycha szybko i nadaje połysk i pozostawia przyjemny zapach. Produkt niskopiejący i ujęty na liście RK.

Opakowania: 40 ml, 1 l, 10 l.

Laminat-reiniger

MYCIE PODŁÓG

Środek na bazie alkoholu  do czyszczenia nawierzchni laminowanych, paneli podłogowych, lakierowanego parkietu oraz posadzek ceramicznych i wypolerowanych na wysoki połysk parkietów z kamienia naturalnego. Produkt o neutralnym pH, nie pozostawiający smug, nie nawarstwiający się, szybko schnący, niskopieniący. Działanie antypoślizgowe, nadaje połysk.

Opakowania: 1 l, 10 l.

O-Tens

MYCIE PODŁÓG

Nie zawierający środków powierzchniowo czynnych produkt na bazie cytrynianu do pielęgnacji i intensywnego czyszczenia nawierzchni, materiałów i podłóg odpornych na działanie wody. Idealny do doczyszczania wykładzin tekstylnych, płytek gresowych, ścian i sufitów. Środek o spontanicznym działaniu czyszczącym, nie pozostawiający smug. Odpowiedni do stosowania w automatach myjących.

Opakowania: 1 l, 10 l.

Blitz-Orange

MYCIE PODŁÓG

Neutralny, uniwersalny środek do codziennego mycia materiałów, nawierzchni i podłóg odpornych na działanie wody. Stosowany do tworzywa sztucznego, mosiądzu, miedzi, lakierowanych nawierzchni drewnianych, płytek ceramicznych, antypoślizgowych oraz gresu. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia po długopisach, mazakach, G 482 Blitz Orange wysycha szybko nie pozostawiając smug. Nadaje połysk i pozostawia na czyszczonej nawierzchni świeży zapach pomarańczy.

Opakowania: 1 l, 20 l, 200 l.

Strona 1 z 2

pierwsza
poprzednia
1

Myjka Kranzle Therm 870-1165Myjka Kranzle Therm 870-1165
promocja

Gorącowodne urządzenie ciśnieniowe - profesjonalna przemysłowa myjka ciśnieniowa Kranzle. Podgrzewanie wody, 400 V, tłoki ceramiczne.

Polecane produkty

  • Fettentferner 0404
  • DESSAN 0153 NIEPIANOWY
  • Kranzle Profi 160 TS T
  • Texwash
  • Rollwax

Firma Godna Zaufania