Chemia profesjonalna Tenzi

Gran Glass

MYCIE LODÓWEK, CHŁODNI, POJEMNIKÓW SZKLANYCH

Gotowy do użycia, doskonały preparat na bazie alkoholu do mycia lodówek i zamrażarek oraz różnego typu pojemników szklanych i plastikowych, stosowanych w gastronomii do przechowywania mięs, nabiału, owoców, warzyw i innych produktów spożywczych. Doskonale odtłuszcza myte powierzchnie, nie pozostawiając smug oraz zacieków. Preparat nie wymaga spłukiwania. Może być stosowany w temperaturach ujemnych do -20ºC. Atest PZH nr HŻ/02732/01/2007. Preparat przebadany dermatologicznie wg normy B22569/4973/10.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20l, 200 l

Gran Smog

MYCIE KOMÓR WĘDZARNICZYCH

Skoncentrowany preparat – doczyszcza komory wędzarnicze, ruszty, grille, piekarniki, kominki, piecyki. Zalecany w warunkach przemysłowych. Skutecznie usuwa przypalone zanieczyszczenia tłuszczowe i smoliste, pozostawiając powierzchnię czystą i błyszczącą. Zawiera inhibitory korozji; toleruje twardą wodę. W dużym stężeniu doskonale rozpuszcza stare, kilkunastoletnie, nawarstwione wyprawy polimerowe. Wzmacnia agresywność zasadowych preparatów do silnych nawarstwionych zabrudzeń. Usuwa zanieczyszczenia popożarowe z wszystkich powierzchni.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20l, 200 l

Boberex

RĘCZNE MYCIE NACZYŃ

Skoncentrowany, neutralny preparat do ręcznego mycia naczyń o zapachu owocowej gumy do żucia. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia pochodzenia spożywczego, tłuszcz, brud, odbarwienia po kawie i herbacie, jak również zapobiega żółknięciu naczyń. Doskonale myje naczynia szklane, emaliowane, stalowe i aluminiowe; nabłyszcza, nie tworzy smug i mazów. Atest PZH nr HŻ/01565/01/2007. Zalecany do ręcznego mycia naczyń. Preparat przebadany dermatologicznie wg normy B22569/4973/10.

Opakowania: 0,75 l, 1 l, 5 l, 10 l, 20l, 200 l

Top Efekt Moss

PREPARATY SPECJALISTYCZNE

Skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania grzybów oraz niszczenia mchów, glonów i porostów z różnego typu powierzchni (np. elewacje, dachy domów jednorodzinnych). Po wyczyszczeniu zabezpiecza powierzchnię przez dłuższy okres czasu, wytwarzając środowisko przeciwdziałające powstawaniu wszelkiego rodzaju mikroorganizmów. Stosowany profilaktycznie zwiększa odporność biologiczną czyszczonych podłoży. Wykazuje działanie grzybobójcze, zgodnie z normami PN-EN 13697:2002 oraz PN-EN 1650:2002.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20l, 200 l

Wanny z hydromasażem

PREPARATY SPECJALISTYCZNE

Gotowy do użycia preparat przeznaczony do czyszczenia wanien z hydromasażem oraz  odkamieniania i odświeżania kanałów przepływowych. Skutecznie usuwa osad z kamienia, tłuszcz, złogi mydła i olejków kąpielowych. Zawiera kwas mlekowy oraz olejek z drzewa herbacianego skutecznie zwalczający bakterie.

Opakowania: 1 l

Udrażniacz rur

PREPARATY SPECJALISTYCZNE

Gotowy do użycia preparat do udrażniania rur. Doskonale penetruje odpływy zlewozmywaków, rur oraz studzienek kanalizacyjnych w kuchni i toalecie. Rozpuszcza zanieczyszczenia organiczne. Nie powoduje skutków ubocznych na czyszczonych powierzchniach. Nie wzmaga procesów gnilnych w czasie działania.

Opakowania: 1 l

Sapone

MYDŁO W PŁYNIE DO RĄK I CIAŁA

Gotowe do użycia mydło w płynie do rąk i ciała; przyjemny zapach. Delikatne, ekonomiczne w użyciu. Zawiera glicerynę, lanolinę, witaminę A + E; występuje w zapachach: fala (kolor niebieski), lendi (różowy), gara (zielony) i coco (biały). Preparat przebadany dermatologicznie wg normy B22569/4973/10.

Opakowania: 0,5 l, 5 l

WC SANI

MYCIE I PIELĘGNACJA TOALET I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Skoncentrowany, kwaśny żel do gruntownego oraz bieżącego mycia powierzchni sanitarnych. Skutecznie usuwa kamień wapienny, brud, złogi mydeł, rdzę, nacieki urynowe. Dobrze przylega do powierzchni pionowych. Pozostawia charakterystyczny, antyseptyczny zapach. Nabłyszcza; nie uszkadza powierzchni.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20l, 200 l

Top Efekt Sanit

MYCIE POMIESZCZEŃ I URZĄDZEŃ SANITARNYCH

Skoncentrowany, kwaśny żel do codziennego mycia sanitariatów. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia pochodzenia nieorganicznego: nacieki wodne, kamień, rdzę, resztki mydeł. Pozostawia długotrwały, świeży, kwiatowy zapach. Delikatny – nie uszkadza stali szlachetnej; nadaje połysk. Zalecany do czyszczenia stali nierdzewnej oraz emalii, ceramiki, szkła.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20l, 200 l

Derast

USUWANIE KAMIENIA I RDZY

Skoncentrowany, silnie kwaśny preparat do usuwania rdzy, kamienia wapiennego, kamienia kotłowego z powierzchni odpornych na kwasy; zawiera kwas solny.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20l, 200 l

Leder Clean

CZYSZCZENIE WYROBÓW ZE SKÓRY LICOWEJ LAKIEROWANEJ

Skoncentrowany preparat czyszcząco-myjący do silnie zabrudzonych powierzchni skórzanych. Likwiduje stare oraz bieżące zanieczyszczenia. Usuwa zanieczyszczenia pochodzenia organicznego. Bezpieczny dla czyszczonej skóry, spowalnia proces ponownego zabrudzenia, oraz pozostawia w otoczeniu trwały, świeży zapach.

Opakowania: 0,45 l, 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Glass

MYCIE SZYB, LUSTER, REFLEKTORÓW - KONCENTRAT

Skoncentrowany preparat do mycia szyb, luster oraz innych elementów szklanych i szkliwionych w salonie samochodowym. Nie pozostawia smug, gwarantuje doskonałą przejrzystość. Zalecany do gruntownego oraz bieżącego mycia.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Glass GT

MYCIE SZYB, LUSTER, POWIERZCHNI SZKLANYCH

Gotowy do użycia preparat do mycia szyb. Nie pozostawia smug – gwarantuje doskonałą przejrzystość. Odświeża, nabłyszcza, pozostawia przyjemny zapach. Bardzo wydajny. Zalecany do bieżącej pielęgnacji.

Opakowania: 0,45 l, 0,75 l, 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Office Clean GT

MYCIE MEBLI I URZĄDZEŃ BIUROWYCH

Gotowy do użycia, neutralny preparat ogólnego przeznaczenia o intensywnym, przyjemnym zapachu kwiatów. Nie pozostawia smug, odświeża; szybko wysycha; nie niszczy materiału; utrzymuje wysoki połysk. Preferowany do metody „spray”. Niezwykle ekonomiczny i oszczędny w użyciu: 1÷2ml/ 1m² powierzchni.

Opakowania: 0,45l, 0,75 l, 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

UNI Shine GT

MYCIE I PIELĘGNACJA Z NABŁYSZCZANIEM - UNIWERSALNY

Gotowy do użycia uniwersalny preparat myjąco – pielęgnujący o przyjemnym, świeżym zapachu. Zalecany do wszelkich powierzchni błyszczących (lakierowanych, szkliwionych, glazurowanych). Doskonale myje, pielęgnuje, nabłyszcza i zabezpiecza przed wnikaniem kurzu meble, blaty, poręcze, parapety, wyposażenie wnętrz oraz posadzki i boazerie. Bardzo oszczędny w użyciu. Bezpieczny dla wszystkich powierzchni delikatnych, ekskluzywnych. Ułatwia utrzymanie czystości na mytych powierzchniach oraz przedłuża czas ich eksploatacji. Nie tworzy tłustej powierzchni. Bezpieczny dla środowiska.

Opakowania: 0,75 l

UNI Clean

ODPLAMIACZ - UNIWERSALNY ODTŁUSZCZACZ

Gotowy do użycia, doskonały, wielofunkcyjny preparat do odtłuszczania. Skutecznie rozpuszcza trudne do usunięcia tłuste zabrudzenia pochodzenia roślinnego, zwierzęcego i przemysłowego. Zalecany do mycia części samochodowych, punktowo powierzchni tekstylnych (np. plam na siedzeniach), powierzchni kuchennych, odzieży,  urządzeń w garażu, ogrodzie, miejscach pracy i relaksu. Atest PZH nr HŻ/00585/01/2011.

Opakowania: 0,75 l, 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Efekt STR

ODPLAMIACZ - USUWANIE PLAM TŁUSTYCH Z WYKŁADZIN TEKSTYLNYCH

Skoncentrowany, niskopieniący alkaliczny preparat przeznaczony do mycia maszynowego i ręcznego wszelkich silnie zanieczyszczonych posadzek przemysłowych, odpornych na alkalia. Rozpuszcza zanieczyszczenia pochodzenia tłuszczowego i olejowego. Może być stosowany jako odplamiacz do plam tłustych z wykładzin tekstylnych. Zalecany do posadzek elastycznych typu: linoleum, PCV, gumoleum.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Textil

PRANIE DYWANÓW METODĄ MECHANICZNĄ - SZAMPONOWANIE

Skoncentrowany preparat pieniący bez wybielaczy optycznych do czyszczenia szczotką. Nie zawiera rozpuszczalników; tworzy pianę o strukturze krystalicznej. Dokładnie penetruje każde włókno wykładziny; posiada przyjemny zapach; wymaga wypłukania bieżącą wodą.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Texwash

PRANIE SIEDZEŃ, DYWANIKÓW, TAPICEREK - KONCENTRAT

Doskonały preparat do prania powierzchni tekstylnych metodą ekstrakcyjną lub ręcznie – szczotką lub gąbką. Posiada właściwości czyszczące i odtłuszczające. Pielęgnuje i ożywia kolory. Koncentrat. Zalecany do bieżącego utrzymania czystości oraz odświeżania.

Opakowania: 0,45 l, 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Efekt San

KONSERWACJA POSADZEK - UNIWERSALNY

Gotowa do użycia, średnio twarda, samonabłyszczająca emulsja woskowa do zabezpieczania posadzek twardych na obszarach o niewielkim natężeniu ruchu. Skutecznie zabezpiecza podłoże przed wnikaniem brudu, wybłyszczając równocześnie posadzkę. Posiada dobre właściwości rozlewające i uzupełniające. Tolerowana przez środki dezynfekcyjne w roztworach roboczych; nadaje się do polerowania. Łatwo usuwalna z powierzchni.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Efekt Total

USUWANIE STARYCH POWŁOK WOSKOWYCH, AKRYLOWYCH

Skoncentrowany alkaliczny preparat do usuwania powłok polimerowych oraz gruntownego mycia posadzek. Szczególnie przydatny do usuwania starych, nawarstwionych wypraw. Stosunkowo krótki czas mycia. Doskonale penetruje i rozpuszcza wszelkie powłoki: woskowe, akrylowe i poliuretanowe. Niskopieniący; nie niszczy mytych powierzchni.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Efekt Oranż

BIEŻĄCE ZMYWANIE POSADZEK I WYPOSAŻENIE WNĘTRZ

Skoncentrowany neutralny preparat o właściwościach myjąco – pielęgnujących i przyjemnym, pomarańczowym zapachu. Ze względu na zawartość alkoholi szybko odparowuje i nie pozostawia smug; podtrzymuje połysk; bezpieczny dla rąk, ubrań, nie podrażnia dróg oddechowych; nie pozostawia warstw ochronnych; utrzymuje naturalne własności mytych powierzchni. Preferowany na wszystkie powierzchnie błyszczące i półmatowe.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Efekt Citro

BIEŻĄCE MYCIE POWIERZCHNI BŁYSZCZĄCYCH EKSKLUZYWNYCH

Skoncentrowany neutralny preparat myjący ogólnego przeznaczenia; posiada przyjemny, cytrynowy zapach. Ze względu na zawartość alkoholi szybko odparowuje i nie pozostawia smug. Podtrzymuje połysk; bezpieczny dla materiału; nie pozostawia warstw ochronnych; utrzymuje naturalne własności mytych powierzchni. Preferowany na wszystkie powierzchnie błyszczące o strukturze szklistej i bardzo małej chłonności niekonserwowane wyprawami polimerowymi.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Efekt Normal

CODZIENNE ZMYWANIE POSADZEK CZĘSTO I SZYBKO BRUDZĄCYCH

Skoncentrowany, niskopieniący preparat o silnych właściwościach myjących ogólnego zastosowania; usuwa intensywnie zabrudzenia; nie wypłukuje mytej powierzchni; nie pozostawia smug. Utrudnia ponowne wnikanie brudu. Odpowiedni do zmywarek. Zalecany do każdego typu posadzek narażonych na częste zanieczyszczenia.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Efekt Diam

ZMYWANIE I PIELĘGNACJA POSADZEK ŚLISKICH - SPORTOWYCH

Skoncentrowany preparat o właściwościach myjąco – pielęgnacyjnych do mycia posadzek twardych – kamiennych i elastycznych zarówno konserwowanych, jak i niekonserwowanych. Niskopieniący; na bazie emulsji woskowych. Posiada właściwości antypoślizgowe, antyrefleksyjne i antystatyczne. Uzupełnia i odnawia warstwy polimerowe; przy niskich stężeniach daje efekt wybłyszczenia; nie pozostawia smug. Zabezpiecza posadzkę i utrudnia osadzanie się brudu; polerowalny na wysoki połysk.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Efekt Extra

BIEŻĄCE MYCIE POSADZEK ELASTYCZNYCH

Niskopieniący środek czyszcząco – zabezpieczający na bazie mydeł i wosków, przeznaczony do bieżącego mycia maszynowego. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia olejowe, tłuszczowe, bieżące, eksploatacyjne. Nie odkłada się warstwami, utrudnia osadzanie się brudu. Posiada właściwości antypoślizgowe; pozostawia przyjemny zapach. Polerowalny – po kilku użyciach nabłyszcza samoczynnie. Zawiera inhibitory korozji.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Efekt Contra

DOCZYSZCZANIE POSADZEK W SUPERMARKETACH

Skoncentrowany, niskopieniący, intensywnie myjący środek o szerokim zakresie zastosowania. Zalecany do gruntownego mycia wszelkich silnie zanieczyszczonych posadzek przemysłowych przy pomocy maszyn myjących; nie pozostawia smug. Posiada tzw. własności „stripujące” – doskonale rozpuszcza większość wypraw polimerowych z posadzek odpornych na alkalia a także zabrudzone zabezpieczenia woskowe oraz mydlane. Do stosowania w sklepach wielkopowierzchniowych.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Top Perfekt

MYCIE POWIERZCHNI W PRZEMYŚLE SPOŻYWCZYM

Niskopieniący preparat o właściwościach odtłuszczająco – myjących do bieżącego oraz intensywnego czyszczenia powierzchni odpornych na działanie substancji alkalicznych. Doskonale rozpuszcza stare zanieczyszczenia olejowo – tłuszczowe pochodzenia zwierzęcego, roślinnego. Współpracuje z twardą, zimną wodą. Preferowany do wszelkiego rodzaju powierzchni twardych, w kuchni i gastronomii oraz powierzchni w przemyśle spożywczym. Bezpieczny dla otoczenia.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Gres Kam

DOCZYSZCZANIE PŁYTEK GRESOWYCH

Skoncentrowany alkaliczny preparat do doczyszczania płytek ceramicznych gładkich, drobnoszorstkich, mikroporowatych. Zalecany do zmywania powierzchni z kamienia sztucznego oraz doczyszczania mikroporowatych płytek gresowych. Rozpuszcza silne zanieczyszczenia. Nie pozostawia smug.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Super Green Specjal NF

POSADZKI - USUWANIE ZANIECZYSZCZEŃ ROPOPOCHODNYCH

Skoncentrowany, niskopieniący, alkaliczny preparat o szerokim zakresie zastosowania, zalecany do mycia silnie zanieczyszczonych, zaniedbanych posadzek przemysłowych z zabrudzeniami ropopochodnymi; wyjątkowo skuteczny w warsztatach naprawczych oraz w przemyśle ciężkim. Niskopieniący. Stosować z zimną wodą.

Opakowania: 1 l, 5 l, 10 l, 20 l, 200 l

Strona 1 z 2

pierwsza
poprzednia
1

Myjka Kranzle Therm 870-1165Myjka Kranzle Therm 870-1165
promocja

Gorącowodne urządzenie ciśnieniowe - profesjonalna przemysłowa myjka ciśnieniowa Kranzle. Podgrzewanie wody, 400 V, tłoki ceramiczne.

Polecane produkty

  • Fettentferner 0404
  • DESSAN 0153 NIEPIANOWY
  • Kranzle Profi 160 TS T
  • Texwash
  • Rollwax

Firma Godna Zaufania