...

Chemia samochodowa

Dzięki naszym skutecznym środkom czyszczącym i ochronnym, Twój samochód zawsze będzie lśnił czystością i zachowa swój wyjątkowy wygląd na dłużej.

najczęściej wybierane produkty chemii samochodowej

super green specjal

Super Green Specjal

Mycie silników i karoserii pojazdów dostawczych, ciężarowych, plandek – aktywna piana
Środek zasadowy o szerokim zakresie zastosowania. Zalecany do mycia samochodów ciężarowych, terenowych, autobusów, pojazdów mechanicznych specjalnegao przeznaczenia, maszyn budowlanych i rolniczych. Myje zarówno karoserie jak i silniki. Tworzy warstwę ochronną.
truck clean

Truck Clean

Aktywna piana do mycia pojazdów ciężarowych
Bardzo silny, dwufazowy preparat zasadowy o szerokim zakresie zastosowania. Przeznaczony do mycia skrajnie zabrudzonych powierzchni twardych, odpornych na zasady (TIR-y, plandeki, cysterny itp.). Wysoka skuteczność działania. Silnie pieniący. Zalecany do mycia ciśnieniowego.
shampo neutro

Shampo Neutro

Mycie ręczne z nabłyszczaniem pojazdów
Skoncentrowany szampon do ręcznego mycia i nabłyszczania każdego rodzaju karoserii samochodowych. Tworzy bardzo gęstą pianę; nie zawiera fosforanów; bardzo wydajny; tworzy na mytej powierzchni ochronną, lśniącą warstwę; nie pozostawia smug. Neutralny w roztworze roboczym. Zalecany do mycia ręcznego z jednoczesnym nabłyszczaniem.

Rollex

Hydrowosk - konserwacja i nabłyszczanie lakieru i karoserii
Nowy skoncentrowany, bardzo wydajny hydrowosk (polimer) do nabłyszczania i konserwacji karoserii samochodowych. Doskonale zabezpiecza lakier przed negatywnym wpływem czynników atmosferycznych (temperatura, wilgoć), w znacznym stopniu ogranicza działanie promieniu UV. Ułatwia odprowadzanie wody przyspieszając tym samym proces suszenia bez dodatkowego nadmuchu powietrza (efekt hydrofobowy). Zalecany do każdego rodzaju myjni samochodowych.
prix

Prix GT

Usuwanie zanieczyszczeń metalicznych z felg, lakieru
Preparat o neutralnym pH przeznaczony do usuwania zanieczyszczeń metalicznych z powierzchni lakieru samochodowego oraz felg. Usuwa spieczone pod wpływem temperatury zanieczyszczenia z pyłu hamulcowego i drogowego. W momencie kontaktu preparatu z zanieczyszczeniami metalicznymi zachodzi chemiczna reakcja, podczas której wydziela się czerwona barwa - efekt „krwawiących felg”.
alux

Alux

Doczyszczanie felg aluminiowych - koncentrat
Kwaśny preparat do okresowego mycia silnie zanieczyszczonych elementów ze stopów aluminium, metali lekkich, stali nierdzewnej. Usuwa twarde osady mineralne oraz nagar z klocków hamulcowych oraz brud atmosferyczny. Działa błyskawicznie. Zalecany do samochodów osobowych i motocykli.
leder care gt

Leder Care GT

Bieżąca pielęgnacja i odświeżanie
Preparat przeznaczony do bieżącej pielęgnacji i odświeżania skóry naturalnej oraz sztucznej. Dzięki zawartości substancji nawilżających zapobiega przesuszeniu i pękaniu. W naturalny sposób ożywia barwę skóry, uelastycznia oraz uodparnia przed działaniem czynników zewnętrznych typu promienie UV, wilgoć, temperatura przedłużając tym samym okres użytkowania. Zalecany do skór lakierowanych o trwałej barwie. Uwaga! Nie stosować do nubuku i zamszu. Nie stosować do skór olejowanych.
textil wash

TEXTIL WASH

Koncentrat do prania tekstyliów
Preparat do prania powierzchni tekstylnych metodą ekstrakcyjną lub ręcznie – szczotką, gąbką. Posiada właściwości czyszczące i odtłuszczające. Ożywia kolory. Zalecany do bieżącego utrzymania czystości oraz odświeżania każdego rodzaju powierzchni tekstylnych.
topefekt kok

TopEfekt® KOK

Pielęgnacja kokpitów i elementów z tworzyw sztucznych (efekt - mat)
Antyrefleksyjny preparat myjąco-pielęgnacyjny do kokpitów oraz innych powierzchni z tworzyw sztucznych wewnątrz pojazdów. Tworzy na powierzchni matową powłokę ochronną. Usuwa zabrudzenia, odświeża. Pozostawia przyjemny zapach. Nie pozostawia tłustych nalotów.
top glass premium gt

Top Glass Premium GT

Mycie szkła, szyb, luster. Funkcja antypara
Szybkoschnący preparat do mycia szyb i luster. Nie pozostawia smug – gwarantuje doskonałą przejrzystość. Odświeża, nabłyszcza, pozostawia przyjemny zapach. Dzięki funkcji antypara, doskonale sprawdza się w samochodzie.
Scroll to Top