...

Chemia do pomieszczeń

Nasze produkty gwarantują skuteczne usuwanie zabrudzeń oraz neutralizację nieprzyjemnych zapachów, tworząc przyjemne i higieniczne środowisko.

najczęściej wybierane produkty chemii
do pomieszczeń

Bucasan Trendy T 464

Bucasan® Trendy

Środek do pielęgnacji sanitariatów o intensywnym zapachu na bazie kwasu amidosulfonowego
Silne działanie myjące. Łatwo rozpuszcza kamień, brud i pozostałości mydła. Połysk bez smug bez późniejszego wysychania dzięki efektowi sperlania. Pozostawia przyjemną atmosferę w pomieszczeniu. Bez narażania na chrom i stal nierdzewną. Wymienione na liście RE. Wymienione na liście RK. Odpowiedni do stosowania z generatorem piany (armatka) i maszyną jednotarczową.
truck clean

Perfekt G440

Intensywny, alkaliczny środek czyszczący
Silnie działający alkaliczny środek czyszczący do powierzchni odpornych na działanie alkaliów, przeznaczony do czyszczenia nawierzchni w warsztatach, zakładach przemysłowych, do renowacji po pożarach, atestowany dla przemysłu spożywczego. Produkt rozpuszcza silne zabrudzenia olejowo-tłuszczowe, jest niskopieniący i wydajny, ulega biodegradacji, ujęty na liście RK.
sunglorin

Sunglorin G145

Emulsja samonabłyszczająca
Może być używany jako środek myjąco-pielęgnujący, łatwe usuwanie. Nadaje się do polerowania maszyną jednotarczową. Dobra rozlewność; antypoślizgowy zgodnie z DIN 51131. Nadaje się do oczyszczaczy Do pokryć podłogowych odpornych na działanie wody, takich jak np. parkiet lakierowany, linoleum, PCW i guma. Kamienie naturalne i sztuczne
polybuz trendy

Polybuz® Trendy T201

Nabłyszczający środek czyszczący na bazie alkoholu
Na bazie alkoholu. Nie pozostawia po sobie substancji pielęgnujących. Nadaje połysk. Schnie szybko i bez smug. Wymienione na liście RK. Przyjemny zapach. Odpowiedni do stosowania w automatach czyszczących.
metasoft

Buz® Metasoft G507

Gotowy do użycia środek do czyszczenia stali nierdzewnej
Usuwa nalot z powierzchni i urządzeń ze stali nierdzewnej. Tworzy efekt sperlania. Usuwa również uporczywy zaschnięty brud. Doskonała zdolność rozpuszczania wapna nawet przy silnym zabrudzeniu. Certyfikat halal zgodnie z © HALAL CONTROL.
erol

Erol® G490

Intensywny zasadowy środek do mycia gresu
Spontaniczna zdolność rozpuszczania brudu z działaniem myjącym wnikającym głęboko w pory. Doskonałe właściwości zwilżające. Niskopieniący. Zastosowanie w systemie z Erolcid® G 491. Wymienione na liście RK. Odpowiedni do stosowania w automatach czyszczących.
erolcid

Erolcid® G491

Intensywny środek do czyszczenia gresu, o odczynie kwaśnym
Specjalny środek czyszczący na bazie kwasu fosforowego o świeżym cytrusowym zapachu. Spontanicznie i silnie usuwa osady wapienne, rdzę i pozostałości cementu. W systemie z Erol® G 490 osiągany jest doskonały efekt czyszczenia. Wymienione na liście RK.
Buz® Point G 502

Buz® Point G502

Środek do usuwania plam z nawierzchni i posadzek tekstylnych
Rozwiązuje problemy z bardzo dobrym działaniem myjącym. Usuwa nierozpuszczalne w wodzie zabrudzenia takie jak np. guma do żucia i kleje, lakier, smoła i bitum, pasta do butów, tusze do kopiowania i stemplowania, tusz i wosk do świec, oleje i tłuszcze. Łatwo usuwa pozostałości etykiet. Nie pozostawia resztek. Zdolność rozpuszczania plam na bazie naturalnych surowców. Ekonomiczne zużycie. Przyjemny zapach.
PIKASAT VC 120

PIKASAT VC 120

Kwasowy środek do gruntownego mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych
Skoncentrowany środek do gruntownego czyszczenia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych. Zalecany do czyszczenia powierzchni odpornych na działanie kwasów. Skutecznie usuwa uciążliwe zabrudzenia tj. rdzę, kamień wodny, osady wapienne, cementowe i urynowe oraz brud, tłuszcz i resztki mydła. Szczególnie zalecany do doczyszczania muszli klozetowych, pisuarów, bidetów oraz umywalek.

PIKASOFT-ŻEL VC121

Dezynfekcyjny środek do mycia urządzeń sanitarnych
Preparat do prania powierzchni tekstylnych metodą ekstrakcyjną lub ręcznie – szczotką, gąbką. Posiada właściwości czyszczące i odtłuszczające. Ożywia kolory. Zalecany do bieżącego utrzymania czystości oraz odświeżania każdego rodzaju powierzchni tekstylnych.
NANO ORANGE VC241

NANO ORANGE VC241

Nowoczesny zapachowy środek do mycia i pielęgnacji podłóg
Skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia powierzchni odpornych na działanie wody. Posiada orzeźwiający, pomarańczowy zapach. Szczególnie zalecany do mycia marmuru, płytek szkliwionych, ceramiki, PCV i innych powierzchni z tworzyw sztucznych. Dzięki zawartości alkoholu preparat szybko odparowuje, nadając mytym powierzchniom delikatny połysk, nie pozostawiając żadnych smug i zacieków.
BRUDPUR VC242

BRUDPUR VC242

Środek do gruntownego mycia i usuwania tłustych zabrudzeń
Skoncentrowany, silny środek do gruntownego mycia i usuwania tłustych zabrudzeń z powierzchni odpornych na działanie alkaliów. Skutecznie usuwa nawet mocne zabrudzenia ropopochodne, oleje, smary oraz osady kuchenne. Szczególnie zalecany do mycia w warsztatach, halach fabrycznych oraz w domu.

LASIPUR VC175

Antystatyczny środek do mycia szyb i luster
Skoncentrowany, antystatyczny środek do mycia powierzchni i przedmiotów szklanych. Skutecznie usuwa brud, kurz i zatłuszczenia. Szczególnie zalecany do mycia szyb i luster oraz innych powierzchni szkliwionych. Może być stosowany do usuwania tłustych osadów oraz nalotów sadzy z plastikowych i drewnianych ram okiennych.
UNIWERSAL VC250

UNIWERSAL VC250

Uniwersalny środek do mycia wodoodpornych powierzchni
Skoncentrowany, antystatyczny, środek o uniwersalnym zastosowaniu do mycia wodoodpornych powierzchni. Zalecany do mycia podłóg, mebli, płytek podłogowych i ściennych oraz powierzchni lakierowanych. Skutecznie usuwa brud z porcelany i szkła. Zastosowany aktywny tlen wspomaga proces usuwania brudu. Dzięki technologii Anti-Stone preparat na mytych powierzchniach nie pozostawia osadów, smug i zacieków.

NANO GLASS VC176

Nowoczesny środek do mycia szyb i luster
Nowoczesny środek do mycia szyb, luster i powierzchni szklanych. Skutecznie usuwa zabrudzenia pozostawiając krystaliczny blask mytych powierzchni bez smug. Zastosowana nanotechnologia działa antystatycznie oraz jednocześnie opóźnia odkładanie się brudu i ułatwia ponowne mycie powierzchni.

SMELPOL VC440

Środek myjący, neutralizator odorów
Płynny preparat do mycia i dezynfekcji o działaniu bakterio i grzybobójczym do wszelkich wodoodpornych powierzchni, rozkładający szkodliwe związki siarkowodorowe w procesach gnilnych. Eliminuje nieprzyjemne zapachy (odory) powodując powstanie cytrusowego zapachu. Rozpuszcza tłuszcze, oleje, woski, białka. Usuwa farby drukarskie. Zalecany także do powierzchni mających kontakt z żywnością i środkami żywienia zwierząt.

NANO SAN VC 112

Myjąco-dezynfekcyjny środek do mycia pomieszczeń i urządzeń sanitarnych
Środek bakterio i grzybobójczy w postaci płynu do bieżącego mycia i dezynfekcji pomieszczeń oraz urządzeń sanitarnych. Posiada przyjemny zapach grejpfrutów. Skutecznie usuwa rdzę, kamień wodny, tłusty brud, osady wapienne i mydlane występujące na glazurze i szkle. Szczególnie zalecany do mycia i dezynfekcji armatury łazienkowej, szyb kabin prysznicowych, wanien kąpielowych, powierzchni ceramicznych i porcelanowych.
NOE101

NOE 101

Odkamieniacz do ekspresów i czajników
NOE 101 jest bardzo skutecznym koncentratem do odkamieniania ekspresów do kawy, czajników, grzałek elektrycznych, żelazek oraz innych urządzeń kuchennych niklowanych, chromowanych, stalowych i miedzianych, które są wrażliwe na mocne środki kwaśne. Oprócz działania odkamieniającego, nabłyszcza myte powierzchnie nie powodując ich uszkodzenia. Preparat zalecany jest również do stosowania w zmywarkach do mycia naczyń, jako zapobiegawczy środek przeciw osadzaniu się kamienia.
NG014

NG 14

Preparat do silnie przypalonych powierzchni
Preparat Forlux NG 014 przeznaczony jest do czyszczenia silnie zatłuszczonych i przypalonych garnków, patelni, grilli, szyb kominkowych, pieców konwekcyjno-parowych i innych urządzeń kuchennych. Zawiera inhibitory korozji, ulega biodegradacji. Po użyciu powierzchnia pozostaje czysta i błyszcząca. Produkt należy stosować bez rozcieńczenia.
UCC007

UCC 007

Do mycia wszystkich zmywalnych powierzchni
Forlux UCC 007 jest gotowym do użycia produktem, przeznaczony jest do mycia wszystkich zmywalnych powierzchni np.: szkło, meble, marmur, powierzchnie z tworzyw sztucznych. Czyści dokładnie i nie pozostawia smug. Nadaje powierzchni idealny połysk i pozostawia przyjemny zapach.
ZP513

ZP 513

Do mycia naczyń i narzędzi stykających się z żywnością, ścian, podłóg i urządzeń przemysłu spożywczego
Idealnie sprawdza się w myciu urządzeń sanitarnych. Doskonale radzi sobie z usuwaniem pleśni oraz z wybielaniem lnianych i bawełnianych tkanin.
SC201

SC 201

Preparat do mycia codziennego sanitariatów
Preparat przeznaczony jest do mycia wszystkich powierzchni i przedmiotów w sanitariatach odpornych na działanie kwasów. Zalecany do mycia umywalek, muszli klozetowych, pisuarów, kabin prysznicowych i armatury łazienkowej. Gwarantuje doskonałą czystość i działanie antybakteryjne. Usuwa kamień i rdzę.
OSP

OSP

Odświeżacz powietrza o zapachu świeżej pościeli
Odświeżacze powietrza Forlux są gotowymi do użycia preparatami posiadającymi przyjemny, świeży zapach i długotrwałe kilkunastogodzinne działanie. Specjalna formuła płynów neutralizuje nieprzyjemne zapachy, między innymi uciążliwy zapach dymu tytoniowego.
Scroll to Top