...

Chemia specjalna

Bez względu na to, czy potrzebujesz produktów do konserwacji, ochrony, czy też specjalistycznych zastosowań, możesz polegać na naszej chemii specjalnej, aby sprostać nawet najtrudniejszym wyzwaniom.

dostępne produkty z kategorii chemii specjalnej

błękit patentowy

BŁĘKIT PATENTOWY

Produkt do barwienia materiałów szczególnego ryzyka przy rozbiorze tusz zwierzęcych.
Błękit Patentowy jest wodnym roztworem barwnika-błękitu patentowego ( E 131 ), jest niepalny. Ma zastosowanie w rzeźniach i zakładach rozbioru mięsa do znakowania materiałów rozbiorowych szczególnego ryzyka.
doczyszczanie kostki brukowej 1

DOCZYSZCZANIE KOSTKI BRUKOWEJ

Doczyszczanie kostki brukowej z zabrudzeń ropopochodnych, smarów
Silnie pieniący preparat do odtłuszczania i gruntownego czyszczenia kostki brukowej. Zalecany do silnie zanieczyszczonych nawierzchni
w warsztatach, halach produkcyjnych, na stacjach benzynowych, parkingach, garażach itp. Preparat występuje jako koncentrat w formie dwufazowej.

TG Cleaner

Usuwanie zabrudzeń ze smoły i kleju z karoserii pojazdów
Gotowy do użycia produkt do szybkiego usuwania śladów po gumie z betonu, powierzchni elastycznych. Rozpuszcza masy bitumiczne – smoła, asfalt, likwiduje ślady po taśmach klejących oraz naklejkach. Zalecany do usuwanie nacieków z żywicy naturalnej oraz gumy do żucia.
TopEfekt® Moss

TopEfekt® Moss

Grzyby, glony, mchy i porosty - usuwanie
Skoncentrowany preparat przeznaczony do usuwania grzybów oraz niszczenia mchów, glonów i porostów z różnego typu powierzchni (np. elewacje, dachy domów jednorodzinnych). Po wyczyszczeniu zabezpiecza powierzchnię przez dłuższy okres czasu, wytwarzając środowisko przeciwdziałające powstawaniu wszelkiego rodzaju mikroorganizmów. Stosowany profilaktycznie zwiększa odporność biologiczną czyszczonych podłoży.
Scroll to Top